Hakkımızda

Bizi Tanıyın

CYCLE ile dijitalleşen dünyaya güçlü bir marka ve dijital pazarlama altyapısı ile kesintisiz bir adım atın.

CYCLE olarak verdiğimiz stratejik marka ve dijital pazarlama hizmetleri tam kapasite çalışan bir çark gibi kesintisiz ilerler; birbirini tamamlayan bir çarkın dişlileri gibi; birbirini güçlendiren ama aynı zamanda da birbirinden bağımsız ve özgün kurumlara özel çözümlerden oluşur.

CYCLE olarak amacımız; bu çarkı kesintisiz bir şekilde döndürmek, markalaşma ve dijitalleşme dönüşümünü başarıyla sağlamaktır. Bu nedenle; stratejik marka ve dijital pazarlama pazarlama danışmanlığı hizmetimizi dijital pazarlama, web geliştirme ve yaratıcı çözümler ile tamamlıyoruz.

Kurucu Hakkında

 

Kurucu, Gamze Tüysüz, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü mezunudur. Microsoft Türkiye ve Microsoft Orta Doğu Afrika bölge ofislerinde 5,5 yıl farklı Pazarlama görevlerinde yer aldıktan sonra, eğitimine devam etmek amacıyla The University of California, San Diego (UCSD)’da Dijital Pazarlama programına katıldı. Türkiye’ye döndükten sonra sırasıyla Mekanist’te (Zomato satın aldı) Pazarlama DirektörüSony Eurasia’da Parakende ve Kurumsal İletişim Müdürü ve Cambridge Üniversitesi’nin bir parçası olan Cambridge English Orta Doğu, Türkiye ve Africa bölge ofisinde Pazarlama Bölüm Başkanıolarak yöneticilik yaptı. 13 yılı aşkın profesyonel kurumsal iş hayatından sonra, Nisan 2017’da CYCLE markasını kurdu.

Nasıl yapıyoruz?

7 Adımda CYCLE Yaklaşımı

1 – DURUM ANALİZİ: Nerede olduğunuz ile ilgili olarak detaylı durum analizi
2 – HEDEFLER: Uygulanabilir ve ölçülebilir hedeflerin belirlenmesi
3 – STRATEJİ GELİŞTİRME: Hedeflere ulaşmak için gerekli stratejinin belirlenmesi
4 –TAKTİKLER: Stratejiye uygun taktiklerin belirlenmesi
5 – AKSİYON PLANI / UYGULAMA: Kim, neyi, ne zaman yapacak? Detaylı raporlar ile taktiklerin takibi ve uygulanması
6 – RAPORLAMA: KPI’lar doğrultusunda detaylı performans raporlarının hazırlanması
7 – PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ: Raporların analiz edilerek strateji ve taktiklerin yeniden değerlendirilmesi