fbpx

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama ile müşteri portföyünüzü genişletin, daha çok insana dokunun!

Araştırmalar gösteriyor ki pazarlama dinamiği son iki yıl içerisinde, son 50 yılın toplamından daha fazla değişti ve geleneksel pazarlama yöntemleri yerini dijital pazarlama stratejilerine bıraktı. İşletmeniz hala geleneksel pazarlama yöntemlerini mi kullanıyor?

Dijital pazarlama teknikleri; sosyal medya, web sitesi, blog yönetimi ve içerik analizi gibi birçok farklı methodu bünyesinde barındırıyor olsa da, etkili ve başarılı bir dijital pazarlama stratejisi hepsini ve daha fazlasını içinde bulunduruyor olmalı. Başarılı bir dijital pazarlama stratejisi ile mevcut potansiyel müşterilerinize en etkili şekilde ulaşabilirsiniz. Yeni teknolojik gelişmelerden ve karşısına çıkan zorluklardan beslenerek değişen, ilerleyen ve gelişen dijital pazarlama teknikeri ile müşterinizin yolculuğunu izleyebilir, tekliflerinizi ve hizmetlerinizi müşteri davranışlarına göre şekillendirerek en etkili sonuca en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. CYCLE olarak stratejik dijital pazarlama planınız için adım adım yol haritası oluştururken, işinizi, müşterilerinizi, rakiplerinizi, mevcut performansınızı ve hedeflerinizi derinlemesine analiz edip ve dijital pazarlama uzmanlarımız ile kurumunuza özel çözüme bütçenize en uygun kaynaklarla ulaşmanızı sağlarız.

Dijital Pazarlama Analizi

Bir dijital pazarlama analizi, işletmenizin dijital varlığını oluşturmak ve geliştirmek için kullandığınız stratejilerin ve dijital pazarlama aktivitelerinizin etkinliğini ve sonuçlarını incelemenizi sağlar. Başarılı bir dijital pazarlama analizi ile kampanyalarınızın etkinliğini arttıracak kararları analiz verilerine dayanarak yapıp, ayakları yere basan pazarlama stratejileri gerçekleştirmiş olursunuz.

İletişime Geçin

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir, bu da arama motorundaki sonuçlarda organik, doğal ve ücretsiz bir yoldan üst sıralarda çıkmanızı ve dolayısıyla da web sitenizin ziyaretçi trafiğinin ve kalitesinin artmasını sağlar.

İletişime Geçin

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

SEM, arama motoru pazarlaması demektir. Arama motorundan reklam satın alarak, arama motoru sonuç sayfalarında öncelikli olarak çıkmayı ve web sitesi ziyaretçi trafiğini arttırmayı hedeflemektedir. Seo uygulaması da Sem uygulaması ile beraber dijital pazarlama stratejilerinizde daha etkin ve net sonuçlar vermiş olur.

İletişime Geçin

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlaması ana hatlarıyla sosyal ağların (Facebook, İnstagram, Twitter, Pinterest, Linkedin, vs…) bir dijital pazarlama stratejisi olarak kullanılmasıdır. Geleneksel pazarlama stratejilerine oranla çok daha kişiselleştirilmiş bir pazarlama deneyimi sunar ve daha dinamik bir yapıya sahiptir.

Devamını oku

Blog ve İçerik Yönetimi

Blog ve içerik yönetimi; hedef kitlenizi tanımak, çekmek, bilgilendirmek ve onlarla etkileşime girerek onlara ilham vermek için yüksek kalitede ve değerli içerikler oluşturduğunuz bir dijital pazarlama stratejisidir. Blog ve içerik yönetimi; sadece ürün, hizmet ve markanızla ilgili değil, okuyucuların ilgi alanları, gelişim yönleri ile ilgili onların hayatlarını iyileştirecek ve güzelleştirecek eğitsel, eğlenceli, anlaşılabilir ve ilham verici bilgilerin paylaşılması sürecidir.

İletişime Geçin

Influencer (Hatırlı) Pazarlama

Influencer (hatırlı) pazarlama genel anlamıyla, markanızın mesajını daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için etkili liderler kullanmaya odaklanan bir pazarlamadır. Bu dijital pazarlama stratejisinde seçilen kişinin uzmanlığından, popülerliğinden ve saygınlığından yararlanılarak müşterilerinizin etkili liderlerin kullandıkları ürün veya hizmetleri satın alma konusundaki kararları etkilenmesi amaçlanır. Başarılı bir influencer pazarlamada, hedef kitlenizle markanız veya ürün ve hizmetleriniz hakkında etkili bir şekilde konuşacak kişiler araştırılır, belirlenir ve ilgi çekme süreci yönetilir.

İletişime Geçin

E-posta Pazarlaması

E-posta pazarlaması, tüketicilere e-posta ile doğrudan ulaşan bir dijital pazarlama metodudur Adeta güdümlü bir füze gibi işletmenizin uzmanlık alanları doğrultusundaki kişilere ulaşır, bu kişiler doğrudan markanızı, ürünlerinizi ya hizmetlerinizi duymamış ama işinizin uzmanlık alanlarıyla ilgili kişilerden oluşur.

İletişime Geçin

Pazarlama Otomasyonu

Pazarlama otomasyonu genel olarak, dijital pazarlama stratejilerinizi otomatikleştirmek, görev ve iş akışlarınızı düzenlemek ve böylelikle daha fazla olasılığa, fırsata ve başarı ölçümlemesine yarayan bir yazılım platformudur.

İletişime Geçin

Dijital pazarlamanız ile ilgili bugün yardım alın!

Dijital pazarlama çözümlerimiz ile işinizi nasıl büyüteceğiniz konuşmak için bugün bize ulaşın.