fbpx

Web ve Mobil Uygulama Geliştirme

Web siteniz, dünyaya açılan pencerenizdir…

Başarılı bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmanın ilk durağı; kullanıcı dostu, tasarım trendleri doğrultusunda şekillendirilmiş ve içeriği hedeflerinize ve müşterilerinize uygun olarak oluşturulmuş bir kurumsal bir web sitesi ya da e-ticaret sitesi hazırlamaktır.

Google araştırmalarına göre kullanıcıların %61’i erişmekte zorluk çektiği bir mobil siteye dönme ihtimallerinin çok düşük olduğunu ve %40’ı da rakip web siteyi ziyaret ettiklerini belirtti. O nedenle kurumsal web sitenizin ya da e-ticaret sitenizin mobil uyumlu olması oldukça kritik bir öneme sahiptir. Özellikle mobil uyumlu web sitesi olmayan şirketler rekabette baştan kaybediyorlar. Peki ya web sitenizi ziyaret edenlerin davranış ve dönüşüm oranlarını inceliyor ve buna uygun olarak stratejiler geliştiriyor musunuz? Google artık mobil cihazlarla yapılan aramaların masaüstlerinden daha fazla olduğunu açıkladı. ComScore ise dijital medyanın çoğunluğunun artık mobil uygulamalar üzerinden takip edildiğini söylüyor. CYCLE olarak sunduğumuz dijital pazarlama stratejilerimizde; kullanıcı dostu tasarımların vurgulandığı kurumsal web siteleri ve mobil uyumlu tasarımlar hazırlıyoruz. Web sitenizi sunuş şeklinizin ve işlevselliğinin ürünlerinize, sunduğunuz hizmetlere, hedeflerinize ve onlara nasıl ulaşacağınıza yansıdığını çok iyi biliyoruz. Hem yüksek kaliteli bir görünüme ve tasarıma, hem müşterilerinize ulaşan bir içeriğe hem de kullanıcı dostu bir deneyime sahip responsive kurumsal web sitelerinden e-ticaret sitelerine kadar değişen projeler için kurumlara özel profesyonel kullanıcı deneyimi (UX) ve web siteleri sunuyoruz. Profesyonel bir web sitesi ile müşterilerinize ulaşmak aslında çok kolay!

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi; gerek tasarımı, gerek içeriği gerek de verdiği mesajlarla şirketinizin profesyonel ve markalaşmış bir görünüme ulaşmasını sağlar. Her şirket benzersizdir ve birbirlerinden farklı dinamiklerle yönetilirler bu sebepledir ki her şirketin kurumsal web sitesi onlara özel ve özgün olmalı ve onların hedeflerini, imajlarını yansıtmalıdır.

İletişime Geçin

E-ticaret Sitesi

E-ticaret sitesi, tüketicilerin zaman ve mesafe engeli olmaksızın internet ortamında mal ve hizmet alışverişinde bulunabilmelerini sağlayan bir platformdur. Son 5 yılda hızla büyüyen e-ticaret sektörünün hızlanmasının önümüzdeki yıllarda da devam etmesi bekleniyor ve buna paralel olarak da fiziksel işletmeler internet platformlarında yer almalarını sağlayacak e-ticaret sitelerine geçiş yapıyorlar.

İletişime Geçin

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

İçerik yönetimi sistemi CMS, web sitesinin içeriklerini ve verilerini oluşturmak, düzenlemek, arşivlemek, yayınlamak, raporlamak ve dağıtmak için kullanılan bir yazılım uygulamasıdır. Bir içerik yönetim sistemi ile bir web sitesinin nasıl görüntüleneceğini, içeriğinin kullanıcılara kaç kez gösterildiğini ve içeriklerin web sitesinin diğer unsurlarıyla nasıl etkileşimde olacağı işlevleri yerine getirilir.

İletişime Geçin

Profesyonel ve responsive web sitenizi şimdi sipariş edin!

Bize ulaşmak için lütfen formu doldurun.